KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 15539001
nr 1553 9001
Jacob Hägg
(1839-1931), Sverige
Etsning, "Linjiefartyget Stockholm". Signerad. Bildmått: 18x27,5, yttermått inklusive ram: 33x42 cm
Utrop:
2.000 kr
Såld:
1.500 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:10:13
25/7 12:11:10
Jacob Hägg
Läs mer om Jacob Hägg